BENDRIEJI

Jūsų privatumui užtikrinti UAB Soudal, atsakingai tvarko asmens duomenis. Jūs lankotės mūsų svetainėje visiškai anonimiškai. Renkame analitinius duomenis, tačiau jų negalima atsekti. Jūsų asmens duomenis renkame tik tuo atveju, jei juos pateikėte savanoriškai, pavyzdžiui, norėdami gauti mūsų komercinius pranešimus arba pildydami formą mūsų svetainėje. Šioje UAB Soudal privatumo politikoje aprašomi su šia svetaine susijusių duomenų tvarkymo tikslai ir būdai, kuriais galite užtikrinti savo teises, susijusias su asmens duomenimis.

TEIKIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS

Jūsų pateiktą informaciją perduosime trečiosioms šalims, jei tai bus reikalinga užsakytų prekių ar pageidaujamų paslaugų pristatymui. Komerciniai pranešimai siunčiami tik užsiregistravus. Pateikdami jūsų informaciją trečiosioms šalims, su tvarkytojo sutikimu užtikrinsime, kad jūsų duomenys būtų naudojami tik tam, kam jie yra skirti. Taip pat sutinkame, kad jūsų duomenys būtų ištrinti, kai tik jie taps nebereikalingi. Be to, mes neteiksime jūsų pateiktos informacijos kitoms šalims, nebent tai yra teisiškai reikalaujama arba leidžiama.

SLAPUKAI

Žr. mūsų slapukų politiką

Google sutikimo režimą

Soudal svetainė naudoja Google "Išplėstinis sutikimo režimas" anoniminiams svetainės naudojimo duomenims rinkti, jei lankytojas atmetė sutikimą naudoti statistinius slapukus. Taip galime analizuoti, kaip lankytojai naudojasi Soudal svetaine, siekdami dar labiau ją tobulinti.

Šie duomenys yra renkami naudojant „ryšio patikras be slapukų“ ir juose nėra asmens identifikavimo informaciją (AII). Naudojant šiuos pingus, naudotojo ID ir seanso ID vis tiek sukuriami, bet kiekvienam įvykis iš eilės generuojamas naujas ID. Dėl to dviejų ar daugiau įvykiai jokiu būdu negalima susieti.

SAUGUMAS IR SAUGOJIMAS

Mes imamės atitinkamų saugumo priemonių, kad apribotume piktnaudžiavimą ir neteisėtą prieigą prie jūsų asmens duomenų. Tokiu būdu užtikriname, kad prie duomenų turėtų prieigą tik reikalingi asmenys, kad prieiga prie duomenų būtų apsaugota ir mūsų saugumo priemonės būtų reguliariai tikrinamos. Duomenų nesaugome ilgiau nei būtina. Tai reiškia, kad mes saugome duomenis tiek, kiek reikia, kad galėtume suteikti jūsų pageidaujamą paslaugą. Išskyrus tuos duomenis, kuriuos turime saugoti ilgiau, nes tai mus įpareigoja įstatymai.

PAKEITIMAI

Retkarčiais mes galime pakeisti šią privatumo politiką. Pakeitimus bus paskelbti mūsų svetainėje. Jei norite būti informuoti apie teksto pakeitimus reguliariai lankykitės šiame puslapyje.

TIKRINIMAS, TAISYMAS IR PRIEŠTAVIMO TEISĖS

Jūs turite teisę bet kuriuo metu patikrinti, pataisyti arba ištrinti asmens duomenis. Jei turite ryšių su mūsų įmone, turite galimybę pateikę raštišką prašymą peržiūrėti savo asmeninius duomenis. Jei mūsų pateiktoje apžvalgoje yra netikslumų, galite raštu paprašyti pakeisti duomenis arba juos pašalinti. Taip pat galite informuoti mus raštu, jei nenorite, kad su jumis būtų susisiekta dėl informacijos apie mūsų produktus ir paslaugas, pranešdami apie tai toliau nurodytu adresu:

UAB Soudal
Kaimelio g. 13
LT-07100 Vilnius
Lietuva
soudal@soudal.lt

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos, susisiekite su mumis.