Dächer und Dachrinnen abdichten und reparieren

STOGŲ IR LATAKŲ SANDARINIMAS IR REMONTAS

Apsauginės hidroizoliacinės dangos

Veiksmingas vidinių ir išorinių jungčių, tarpų, įtrūkimų ir jungčių sandarinimas, ir apsauga yra labai svarbus atsparumui oro sąlygoms užtikrinimui. Soudal sukūrė keletą teptuku tepamų vandeniui atsparių dangų, skirtų momentiniam stogų ir latakų remontui arba atnaujinimui, bei kitiems darbams. Šie specialios sudėties gaminiai taip pat yra hibridinių ir akrilo polimerų pagrindu.

Soudagum Hydro

Soudagum Hydro yra vandeniui atspari apsauginė danga hibridinių polimerų pagrindu be tirpiklių. Tinka daugeliui įvairių darbų - nuo stogo ir latakų remonto iki stogo angų sandarinimo ir hidroizoliacijos. Vienkomponentė skysta membrana tinka tiek horizontaliems, tiek vertikaliems paviršiams. Tarp dviejų skystos dangos sluoksnių gali būti sutvirtinta neaustiniu flisiniu audiniu (110g/m2).

Waterstop

Teptuku tepama vandeniui atspari danga akrilo polimero pagrindu, plokščių ir šlaitinių stogų, ir latakų avariniam remontui arba renovacijai. Paruošta naudoti, nereikia maišyti. Sudėtyje yra sintetinio pluošto, kuris padidina konstrukcijos stiprumą.