buitenschrijnwerk isoleren

IŠORINĖS DALIES MONTAVIMAS

Šilumos ir garso izoliacija sandarinant Flexifoam putomis

Pastatai nuolat juda, medžiagos juda nepriklausomai viena nuo kitos. Todėl sujungimus tarp įvairių medžiagų geriausia sandarinti elastingu produktu. Elastingos PU putos užtikrina patvarią akustinę ir šilumos izoliaciją, tai svarbu langų rėmų ir angokraščių sujungimo vietoje.

Optimalus langų siūlių sandarinimas tai geras sandarumas viduje, šilumos ir garso izoliacija viduryje bei apsauga nuo orų poveikio išorėje.

SWS langų montavimo sistema

Siekiant optimalaus šiluminio rezultato, langus patartina montuoti šiltinimo sluoksnyje. Tai atliekama naudojant metalinius langų inkarus ar rėmą iš termoprofilio.

Flexifoam – tai profesionalios, elastingos PU putos, sugeriančios iki 50 % sujungimų judėjimo, taip užtikrina patvarią šilumos ir garso izoliaciją. Jos tinka konstrukcinėms jungtims montuotuojant langus išvengti šalčio tiltelių ir atitinka EPB taisykles. Nepriklausomos laboratorijos išsamiai išbandė Flexifoam savybes. Dėl to Flexifoam yra vienos iš dviejų PU sandarinimo putų, turinčių RAL patvirtinimą Vokietijoje, yra viena iš nedaugelio, turinčių Socotec sertifikatą Prancūzijoje, taip pat turi IFT sertifikatą. Kokybė garantuota!

Akustinė izoliacija: (EN ISO 717-1)

- 10 mm jungtis: RST,w = 60 dB (-1, -4)

- 20 mm jungtis: RST,w = 60 dB (-1, -4)

Šilumos izoliacija: (DIN 52612-1)

- λ = 0.00345 W(m*K)

NAUDOJIMO PATARIMAI

  • Balionėlį gerai sukratykite apie 20 sekundžių. Naudojimo metu reguliariai purtykite balionėlį.
  • Drėkinkite. Drėkinkite. Drėkinkite. Jei purškiate keliais sluoksniais, būtinai sudrėkinkite ir tarp sluoksnių.
  • Užpildykite siūlę iki 65%; kietėjimo metu putos dar plėsis.