Akoestisch isoleren

PADIDINTAS AKUSTINIS KOMFORTAS

Jūsų namai yra jūsų tvirtovė. Po įtemptos darbo dienos nesinori nieko daugiau, kaip tik pasimėgauti ramybe ir tyla. Kad triukšmas jūsų namuose būtų kuo mažesnis, galite įsirengti garso izoliaciją. Akustinė izoliacija sugeria ir slopina garsą.

Yra du garso izoliacijos tipai – triukšmo ore izoliacija ir kontaktinio garso izoliacija, kurios dažnai painiojamos. Triukšmas ore sklinda tiesiai oru. Tai gali būti žmonių kalba, įjungtas radijas ar televizorius. Kontaktinis garsas sklinda tiesiai per kietą medžiagą. Tai gali būti žingsniai ant grindų, kėdės stumdymas arba užsidarančios durys.

Nėra prasmės įrengti akustinę izoliaciją savo namuose, jei nekreipiate pakankamai dėmesio į kitus konstrukcinius elementus. Pavyzdžiui, jei vėliau montuosite prastos garso izoliacijos langą arba geros izoliacijos, prastai sumontuotą langą, ir taip sukursite triukšmo nuotėkį. Triukšmas ras kelią pro bet kurią angą ar silpną pastato vietą. Įsitikinkite, kad visos nereikalingos angos, tarpai, įtrūkimai ir sujungimai yra užsandarinti. Atminkite, kad ten, kur gali prasiskverbti oras, ten gali prasiskverbti ir triukšmas.

Elastinių PU putų technologija

Pastatai nuolat juda ir susideda iš įvairių medžiagų, kurios visos juda nepriklausomai viena nuo kitos. Todėl sujungimus tarp įvairių dalių geriausia sandarinti elastingu produktu. Elastingos PU putos užtikrina patvarią akustinę ir šilumos izoliaciją, ypač aplink langų rėmus.

Flexifoam – tai profesionalios, elastingos PU putos, sugeriančios iki 50% jungties judėjimo ir užtikrina patvarią šilumos ir garso izoliaciją. Pagal EPB taisykles tinka sandarinti konstrukcinėms langų montavimo jungtims be šalčio tiltelių.

Jungiamosios siūlės turi būti suprojektuotos ir pagamintos taip, kad būtų išlaikyta konstrukcinių elementų garso izoliacijos vertė Rw. Mažos kiaurymės ar mikro įtrūkimai jungtyje gali žymiai sumažinti bendrą rezultatą daugiau nei 10 dB. Todėl jungiamosios siūlės sandarumas yra pagrindinis reikalavimas gerai garso izoliacijai, apsaugai nuo karščio ir drėgmės.