Soudal Soudatight WP

Atsižvelgiant į tai, kad didžioji drėgmės dalis į statinius patenka per lango ir grindų jungtis terasose bei balkonuose, stogo dangą, fasadus ir pastato konstrukcinius sujungimus, Soudal pateikia produktą Soudatight WP, kuris pakeis ankstesnes hidroizoliacines medžiagas rinkoje.

Soudatight WP turi keletą pranašumų, palyginti su esamomis skystomis hidroizoliacijos technologijomis: didesnis elastingumas, didesnis atsparumas saulės poveikiui, didesnis tvirtumas net ir pačiomis reikliausiomis sąlygomis, prilimpa prie bet kokių medžiagų nereikia gruntuoti, limpa net prie drėgno paviršiaus ir kietėja esant nepalankioms oro sąlygoms (drėgmė, lietus).

Darbai atliekami lengviau, ir ilgiau išsaugomas sandarumas remontuojant ir hidroizoliuojant lietaus nuvedimo sistemas, plokščius ar šlaitinius stogus, stogo ir dūmtraukių jungtis ir (arba) ventiliacijos kaminėlius, plyteles, stoglangius, kupolus, sienų įtrūkimus, terasas, balkonus, lango rėmo ir angokraščio sujungimus, ventiliuojamus fasadus, pastato kampus, vėdinimo sistemas,ir daugelį kitų situacijų, kurios sukelia drėgmę ir vandens pratekėjimą.

Terasos ir sienos sujungimo hidroizoliavimas

 

Terasos ir sienos sujungimo hidroizoliavimas

Čepių stogo dangos remontas

Čepių stogo dangos remontas

Sandarinimas aplink kaminus

Sandarinimas aplink kaminus

 

Soudatight WP mastika taip pat naudojama vidaus ir lauko jungčių, ir medinių terasų hidroizoliacijai, švino ir cinko apsaugai nuo korozijos, medinių konstrukcijų apsaugai ir renovacijai: verandos, terasos, sodo stulpeliai, požeminė medienos dalis, gėlių dėžių, fontanų ir vandens dekoracijų išoriniam sandarinimui, cokolio jungčių, pamatų (virš žemės) ir mūro sandarinimui.

Mastika puikiai sukiba su daugelui paviršių, tokių kaip betonas, išlyginamasis sluoksnis, stiklas, keramika, plytelės ir mediena, taip pat metalai, tokie kaip aliuminis, plienas, cinkas... Soudatight WP naudoti labai paprasta. Nuo paviršiaus pašalinti lengvai atisiskiriančias daleles, nuvalius dulkes ir riebalus, mastika tepama teptuku ar voleliu dviem sluoksniais. Soudatight WP gali būti naudojamas be grunto ant drėgnų paviršių, bet ne po vandeniu.

Terasos ir sienos sujungimo hidroizoliavimas

Terasos ir sienos sujungimo hidroizoliavimas

Lietaus nuvedimo sistemos remontas

Lietaus nuvedimo sistemos remontas

 

Hidroizoliavimas naudojant Geotextile

Hidroizoliavimas naudojant Geotextile

 

 

Esant didesniems trūkimams kartu su mastika naudojama neaustinė medžiaga Geotextile. Rekomenduojama ją naudoti tarp dviejų sluoksnių. Geotextile uždedama ant dar nesukietėjusio mastikos sluoksnio ir užtepama kitu sluoksniu.

Kai kurios membranos savybės: paruošta naudojimui, vienkomponentė mastika, sudėtyje nėra tirpiklių ir izocionatų, lengvai naudojama, gali būti tepama 2 sluoksniais, pralaidi vandens garams, geras terminis atsparumas, atspari lietui, po 2 val., atspari trūkiams, puikus atsparumas chemikalams, geras atsparumas UV spinduliams ir orų sąlygoms, gali būti dažoma.