open haard of kachel afkitten

Židinio sandarinimas

Svetainėje esantis židinys sukuria malonią, šiltą atmosferą – tiesiogine ir perkeltine prasme. Ypač žiemą jis pritraukia visus namų ūkio narius, o poilsis su artimaisiais yra išskirtinai džiugi patirtis. Saugumo sumetimais nepamirškite reguliariai tikrinti židinį. Statybiniai akrilai neturėtų būti naudojami sandarinimui aplink židinį. Specializuotas krosnių hermetikas puikiai tinka šiai užduočiai. Jis atsparus labai aukštai temperatūrai (iki 1500°C), neturi sveikatai kenksmingo asbesto, sukietėjęs netrūkinėja ir netrupa. Šis hermetikas puikiai tinka ne tik židiniui, bet ir krosnims, katilams ir kitiems šildymo prietaisų sandarinimui. Sužinokite, kaip žingsnis po žingsnio užsandarinti židinį.

Kaip tai padaryti?

1. Nuvalykite ir nusausinkite paviršių

Prieš ruošdami sandariklį darbui, nuo pagrindo pašalinkite nešvarumus, dulkes ir riebalus. Neporėtus paviršius galima nuriebalinti alkoholiu arba benzinu. Tada nuvalytą paviršių kruopščiai nusausinkite.

2. Užfiksuokite tarpą

Tiksliam siūlės kraštų užsandarinimnui naudokite dažymo juostą. Dėl to sujungimas bus estetiškas ir tiksliai atliktas. Įsitikinkite, kad tarpo tarp sienos ir stalviršio plotis yra nuo 5 iki 15 milimetrų.

3. Paruoškite sandariklį naudojimui

Prieš pradėdami tepti sandariklį, nupjaukite tūtelės viršų, prisukite antgalį prie silikono tūtelės ir saugiu peiliuku nupjaukite jo galiuką (45° kampu). Idealiu atveju antgalio diametras turėtų būti tokio pat dydžio, kaip ir tarpas, kurį ketinate užsandarinti. Įdėkite tūtelę į silikono pistoletą ir keletą kartų patraukite gaiduką. Pistoletas paruoštas naudojimui. Pistoletas paruoštas naudojimui.

4. Užtepkite sandariklį

P Sandariklio antgalį pridėkite prie sandarinimo vietos. Spausdami pistoleto gaiduką, tolygiai užpildykite jungtį. Sandariklio užtepkite pakankamai, kad tarpas būtų visiškai ir tolygiai užpildytas. Geriausią rezultatą pasieksite, jei silikono pistoletą trauksite į save, o ne stumsite.

5. Išlyginkite sandariklį ir pašalinkite dažymo juostą

Išlyginkite siūlę mentele ir iškart nuimkite maskavimo juostą.

Patarimai:

Užsandarinus židinį, viryklę ar orkaitę, prietaisą įjunkite mažu galingumu ir leiskite jam lėtai įkaisti. Taip išvengsite siūlės įtrūkimų, atsirandančių dėl staigaus temperatūrų skirtumo.

Tai gali būti naudinga:

Perskaitykite techninių duomenų lapą ir visą turimą informaciją apie sandariklio orkaitėms galiojimo datą, sudėtį ir naudojimą.

Calofer 280ml
Pilnai sukietėjantis, karščiui atsparus hermetikas

Aukštos temperatūros sandariklis

Reikalavimai