Over Soudal

SOUDAL GRUPĖ KURIA ATEITĮ

SOUDAL yra didžiausia nepriklausoma klijų, hermetikų ir PU putų gamintoja Europoje profesionaliems ir privatiems vartotojams. Šį, šeimai priklausantį verslą, kurio būstinė yra Turnhoute, Belgijoje, 1966 m. įkūrė Vic Swerts. Šiuo metu Soudal tapo tarptautiniu žaidėju ir statybinės cheminės ekspertu.

Grupė turi 25 gamybos padalinių 5 žemynuose, pardavimų biurus 77 skirtingose šalyse, o visame pasaulyje dirba apie 4000 žmonių. Ilgalaikė naujovių vizija – didelės investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą – ir prisitaikymas prie vietos rinkos reikalavimų lėmė Soudal grupės sėkmę.

Soudal innovation

INOVACIJOS

Naujų produktų, produktų technologijų ir gamybos metodų tyrimai ir kūrimas yra mūsų genuose. Aukštos kvalifikacijos tyrėjų, inžinierių ir technikų komanda nuolatos kuria naujus produktus ir programas, pritaikytas specifiniams klientų reikalavimams įvairiose šalyse. Taip atsirado daug novatoriškų produktų, kurie padėjo sustiprinti Soudal pozicijas rinkoje. Todėl naujovės yra Soudal grupės organinio augimo variklis.

FAKTAI IR SKAIČIAI

2022 m. konsoliduota apyvarta – 1,3 milijardo eurų. 25-oje gamybos cechų pagaminta 350 mln. hermetikų ir poliuretano putų vienetų; apie 4000 darbuotojų visame pasaulyje; per pastaruosius penkerius metus investuota per 330 milijonų eurų: tokie įspūdingi Soudal Group faktai ir skaičiai.

Soudal Sustainably

MŪSŲ VEIKLA

Soudal Group gamina savo ir privačių prekių ženklų produktus, apimančius 7 grupes: silikonus ir kitus hermetikus, poliuretano putas, klijus, hibridinius polimerus, techninius aerozolius ir statybinės chemijos produktus. Su savo prekės ženklais Soudal Group orientuojasi į 3 rinkos segmentus: statybos, pramonės ir mažmeninės prekybos sektorius.

TVARUMAS

Soudal Group pirmauja kuriant tvarios statybos produktus, kurie yra saugūs žmonėms ir aplinkai. Dėka moderniausių gamybos technologijų, energijos, vandens sunaudojimas ir likutinės atliekos yra ribotos. Akivaizdu, kad darbuotojų gerovė yra dar vienas prioritetas.

Soudal Quick-Step

RĖMIMAS

Nuo 2023 m. Soudal-Quick Step komanda atstovauja Soudal visose didelėse tarptautinėse dviračių sporto varžybose ir teikia reklamą 190 šalių, kuriose dviračių sportas patenka į žiniasklaidą (ypač Tour de France). Soudal Quick-Step investicijos didina mūsų prekės ženklo žinomumą ir įmonės įvaizdį. Pagrindinės Soudal propaguojamos vertybės – sunkus darbas, atkaklumas ir būti geresniam už konkurentus – taip pat yra dviračių sporte, o tai lemia teigiamą Soudal prekės ženklo įvaizdį. Ir svarbiausia, Soudal Quick-Step yra didžiulė platforma Soudal rinkodaros veiksmams kurti.

Be Soudal Quick-Step, Soudal taip pat remia KVC Westerlo (futbolas), Soudal Classics (ciklokrosas) ir Soudal Open (golfas – Belgian Open).

Išsami informacija apie Soudal grupę: