Labiausiai žiūrėtos panaudojimas

Image
Genius Gun LT

GENIUS GUN

Išsamiau
Image
T-Rex LV

T-REX

Išsamiau

Paskutinės naujienos

Soudal pateikia produktą Soudatight WP, kuris pakeis ankstesnes hidroizoliacines medžiagas rinkoje.

2023 m. Soudal atveria visiškai naują skyrių profesionalaus dviračių sporto pasaulyje. Suvienijome jėgas su Quick-Step, kad remtume vieną pirmaujančių pasaulyje profesionalių dviratininkų komandų Soudal Quick-Step.

Daugiau nei 30 metų imamės veiksmų, kad apsaugotume klimatą ir sumažintume savo poveikį aplinkai.

Siekdami sukurti labiau žiedinę ekonomiką, Soudal mažina pakavimui skirto pirminio plastiko kiekį.

APIE MUS IR MŪSŲ PRODUKTUS

family

Soudal yra 100% šeimos verslas ir šeimyninis pasididžiavimas. Bendrovė daugiau nei 50 metų puoselėjo savo šeimos vertybes - abipusę pagarbą, verslumą ir ilgalaikę viziją.

global

Soudal yra 140-je šalių. Turi 19 gamyklų Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, 65 nuosavos dukterinės įmonės, pardavimo biurai ir prekybos atstovai iš skirtingų pasaulio vietų.

innovation

Inovacijos yra reikšminga mūsų įmonės dalis: su aukštos kokybės produktais siūlome sprendimus, kurie pagerina energijos vartojimo efektyvumą ir pastatų saugumą.

one stop shop

Soudal siūlo rinkai platų statybinių medžiagų ir specializuotų produktų asortimentą, pagrįstą naujausiomis technologijomis ir apjungiančius savo MTTP centrų plėtrą.

pu foams

Soudal yra didžiausias pasaulyje poliuretano putų gamintoja: per metus pagaminame daugiau nei 160 milijonų balionų.

sustainable

Soudal daug investuoja į švarios, saugios, sveikos aplinkos palaikymą savo darbuotojams, klientams ir visai planetai, kad būtų užtikrinta puiki pusiausvyra tarp kokybės ir ekologijos.