vullen van deurlijsten

Vidaus durų rėmų montavimas pu putomis

Palėpės vis dažniau pritaikomos papildomai naudingai erdvei, taip pat ir būsto reikmėms. Šlaitinio stogo suformuota erdvė gali būti sunkiai pritaikoma, tačiau atveria labai įdomias išdėstymo galimybes ir padeda sukurti jaukią, nuošalią atmosferą. Jei šią erdvę norime padalinti į mažesnes dalis, pvz., į dvi patalpas, tuomet reikės įstatyti vidaus duris sienoje tarp naujai kuriamų patalpų. Iš žemiau pateikto vadovo sužinosite, kaip žingsnis po žingsnio montuoti vidaus duris.

 

Durų staktos montavimas – kaip tai padaryti?

1. Pritvirtinkite durų staktą

Vidinių durų staktą įstatykite į angą ir pritvirtinkite pagal durų gamintojo pateiktas instrukcijas. Vidaus durų staktą pritvirtinti prie sienos galima montažinėmis putomis (paprastai tai padaroma 6-8 taškuose). Šiam tikslui galite naudoti Soudal dviejų komponentų montavimo putas.

Prieš pradėdami naudoti, dėvėkite apsaugines pirštines ir akinius bei paruoškite putų balioną darbui. Pasukite baliono apačioje esančią rankenėlę į dešinę (maždaug 5 apsisukimus), tada stipriai supurtykite baliono turinį maždaug 30 sekundžių. Tada atsargiai užsukite vamzdelį ant dozavimo vožtuvo. Atminkite, kad skardinės turinį reikia sunaudoti per 6 minutes nuo komponentų sumaišymo momento.

Naudojant dviejų komponentų montavimo putas, indą reikia laikyti dugnu į viršų. Atsargiai užpildykite tarpą tarp sienos ir durų rėmo. Putos turi būti vienodos spalvos.

2. Užpildykite tarpą tarp rėmo ir sienos

Tarpas tarp vidaus durų staktos, sienos ir montažinių dviejų komponentų putų taškų turi būti užpildytas montavimo putomis.

Sandarinamą tarpą visada reikia užpildyti iš apačios į viršų tik dalinai, nes kietėjimo metu putos padidina savo tūrį (iki 100%). Putų perteklių galima nupjauti aštriu peiliu.

3. Durų apdaila

Po to, kai putos visiškai išdžiūsta, prie durų staktos galima priklijuoti apvadus. Tam galite naudoti itin stiprius Fix All HighTack klijus.

Paskutinis žingsnis yra užrakto ir durų rankenos pritvirtinimas. Dabar durų montavimas baigtas.

Patarimai:

Nesukietėjusias putas galima pašalinti Swipex valymo servetėlėmis.

Sukietėjus - tik nupjauti peiliu.

Putos turi būti naudojamos tik gerai vėdinamose vietose.

Tai gali būti naudinga:

Naudodami itin tvirtus Fix All HighTack klijus, lengvai priklijuokite apvadus prie rėmo. Fix All HighTack klijai puikiai sukimba su dauguma statybinių pagrindų. Fix All HighTack klijai sudėtyje neturi tirpiklių ir yra saugūs visoms apdailos medžiagoms.

Visą informaciją apie Fix All HighTack naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Montavimo putos Yellow Genius 750ml
PU putos su šiaudeliu
Soudafoam 2K 400ml
2 komponentų PU putos

Vidaus durų montavimas su 2 komponentų PU putomis