opvullen van naden en kieren

Siūlių ir įtrūkimų išlyginimas

Sienų perdažymas – vienas efektyviausių būdų efektyviai ir greitai atnaujinti interjerą. Tačiau prieš pradėdami dažymo darbus, įsitikinkime, kad ant sienų ar lubų nėra įbrėžimų ar įtrūkimų, nes jie gali neigiamai paveikti galutinį viso projekto rezultatą. Naudojant aukštos kokybės statybinį akrilą, pvz., Soudal Ekspress akrilą, greitai ir efektyviai išlyginsite visus kambario sienų įtrūkumus. Kviečiame perskaityti mūsų vadovą, iš kurio sužinosite, kaip keturiais paprastais žingsniais užpildyti tarpus, siūles ar įtrūkimus.

Kaip tai padaryti?

1. Išvalykite tarpą arba įtrūkimą

Darbus, susijusius su siūlių ar įtrūkimų sienoje užpildymu, reikia pradėti pašalinant nešvarumus, dulkes ir kitus birius nešvarumus.

2. Paruoškite akrilą darbui

Prieš pradėdami tepti Express akrilą, nupjaukite tūtelės viršų, prisukite antgalį prie tūtelės ir saugiu peiliuku nupjaukite jo galiuką (45° kampu). Idealiu atveju antgalio diametras turėtų būti tokio pat dydžio, kaip ir tarpas, kurį ketinate užsandarinti. Įdėkite tūtelę į silikono pistoletą ir keletą kartų patraukite gaiduką. Pistoletas paruoštas naudojimui.

3. Užpildykite tarpą arba įtrūkimą

Pistoletu užtepkite ploną Soudal Express akrilo sluoksnį. Tada švariame vandenyje suvilgyta mentele išlyginkite jungtį.

4. Palaukite, kol siūlė išdžius, tada nudažykite

Soudal Express akrilą galima dažyti praėjus po 15 minučių. Jei ertmei užpildyti naudojote didelį kiekį akrilo, prieš dažydami įsitikinkite, kad akrilas pakankamai sukietėjo. Taip pat prieš dažant siūlę rekomenduojama švelniai nušlifuoti (tam tikslui galite naudoti švitrinį popierių).

Patarimai:

Jei tarpas, kurį norite užpildyti, yra gilus, geresnio efekto pasieksite užtepę kelis akrilo sluoksnius. Atminkite, kad kiekvieną kitą sluoksnį reikia tepti maždaug po 1 valandos nuo ankstesnio sluoksnio užtepimo (įsitikinkite, kad ankstesnis sluoksnis yra sukietėjęs).

Nesukietėjęs Express akrilas lengvai pašalinamas vandeniu. Nešvarią akrilinę mentelę taip pat galima nuvalyti vandeniu.

Norėdami užpildyti siūles ar įtrūkimus ant sienų drėgnose patalpose (pvz., virtuvėje, vonioje, skalbykloje), naudokite Sanitarinį akrilą. Šis akrilas pasižymi ilgalaikiu atsparumu drėgmei, grybeliams ir pelėsiams. Soudal asortimente taip pat yra akrilas išorės darbams ir akrilas gipso kartono plokštėms.

Tai gali būti naudinga:

Šviežias akrilo dėmes nuo rankų galite pašalinti naudodami Soudal Swipex valymo šluostes.

Visą informaciją apie Express akrilą naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Acryrub Express Balta 280ml
Greitai džiūstantis akrilo hermetikas
Reikalavimai