Brandveilig vullen

Priešgaisrinė apsauga su soudafoam fr

Pastato priešgaisrinės saugos lygio užtikrinimui labai svarbu naudoti tinkamus produktus, priešgaisrinių pertvarų, kompensacinių siūlių sandarinimui ir tuščių ertmių tarp langų bei durų užpildymui. Šiuo atveju puikus sprendimas yra vienkomponentės ugniai atsparios poliuretano putos Soudafoam FR, kurios puikiai sukimba su dažniausiai sutinkamais porėtais statybiniais pagrindais, pasižymi puikiomis plėtimosi savybėmis ir garantuoja efektyvią izoliaciją nuo dūmų ir dujų. Iš toliau pateikto vadovo sužinosite, kaip žingsnis po žingsnio naudoti Soudafoam FR poliuretano putas.

Kaip tai padaryti?

1. Paruoškite durų staktą ir sieną

Prieš įrengdami priešgaisrinę apsaugą, įsitikinkite, kad siena ir karkasas yra tinkamai paruošti. Atminkite, kad ant paviršių neturi būti dulkių, riebalų ir kitų teršalų. Tada sudrėkinkite durų staktos paviršių vandens purkštuvu.

2. Stipriai suplakite balionėlį

Mūvėkite pirštines ir apsauginius akinius. Prieš pradėdami dirbti, Soudafoam FR poliuretano putų balionėlį stipriai pakratykite, apie 20 sekundžių.

3. Užpildykite tarpą tarp durų staktos ir sienos

Laikydami skardinę dugnu į viršų, tarpą tarp sienos ir durų rėmo užpildykite Soudafoam FR poliuretano putomis. Ertmę užpildykite tik apie 50%, nes putos plėsis. Išpurškiamų putų skersmuo neturi viršyti 3 cm. Jei turite užpildyti didelį tarpą, tai atlikite per kelis etapus, nepamirškite sudrėkinti rėmo paviršiaus kiekvieną kartą, kai tęsiate darbą.

4. Palaukite, kol putos išdžius, ir nupjaukite perteklių

Palikite putas džiūti apie 1,5-2 valandas. Aštriu peiliu nupjaukite sukietėjusių putų perteklių.

5. Uždenkite užpildytą tarpą

Sukietėjusias putas papildomai reikia apsaugoti akrilo hermetiku iš Soudal Fire Range serijos, būtent Firecryl FR, kuris po sukietėjimo tampa atsparus vandeniui ir yra dažomas (visada prieš tai rekomenduojama atlikti bandymą). Priešgaisrinė apsauga yra įrengta.

Patarimai:

Nesukietėjusias putas galima pašalinti Gun&Foam Cleaner valikliu arba Swipex servetėlėmis.

Sukietėjusias putas galima pašalinti tik mechaniškai.

Šalinant sukietėjusias Soudafoam FR putas nuo neporėtų paviršių, rekomenduojama jas suminkštinti  PU Remover priemone.

Putos turi būti naudojamos tik gerai vėdinamose vietose.

Visą informaciją apie Soudafoam FR naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Reikalavimai