verlijmen van hout en plaatmateriaal

Plokščių ir medienių elementų klijavimas

Panaudotos medienos DIY projektai jūsų namams

Svarstote, ar išmesti naudotą knygų lentyną ar virtuvės stalą? Suteikite antrą gyvenimą seniems mediniams baldams – šiuo metu tai labai madinga tendencija. Perdirbta mediena gali visiškai pakeisti jūsų namų išvaizdą, įnešdama į juos originalumo ir jaukios atmosferos. Iš lentų ir medžio atraižų galite pasigaminti tikrai unikalius baldus ir daugybę kitų dekoratyvinių daiktų, skirtų naudoti pastato viduje ir išorėje. Ar manote, kad medienos klijavimas reikalauja patirties ir profesinių įgūdžių? Nebūtinai! Išlaisvinkite savo kūrybiškumą su Soudal medienos klijais. Parašysime, kaip pasidaryti originalų dėklą ar stalo padėkliukus.

Instrukcijos

1. Pasirinkite medienos atraižas

Rinkitės neimpregnuotą arba neapdorotą medieną: pušies ar daugiasluoksnius elementus, arba bet kokias kietmedžio pavyzdžiui, ąžuolo, tikmedžio ar riešutmedžio, atraižas. Kuo daugiau medienos atraižų naudosite, tuo didesnis bus jūsų padėklas.

2. Suklijuoti medieną

Nelygumų ant jungiamųjų paviršių pašalinimui, nušlifuokite medieną smulkiu švitriniu popieriumi. Įsitikinkite, kad pagrindai yra be dulkių ir riebalų. Prieš pradedant klijuoti, išmaišykite Soudal Wood Adhesive inde arba suplakite buteliuką. Užtepkite klijus ant paviršių, kuriuos norite klijuoti. Norėdami gauti geriausią rezultatą, naudokite smulkių dantų dantytą glaistyklę arba šepetį.

3. Suspausti kartu

Sujungus atraižas, naudokite spaustuvus medžiui, kad detalės kietėjimo metu būtų tvirtai suspaustos kartu. Spaustuvus medžiui statykite vienodais atstumais vienas nuo kito ir tolygiai suveržkite. Klijų perteklių nuvalykite drėgna šluoste ir palikite džiūti 20 minučių.

4. Obliuokite iki vienodo storio ir lygiai nušlifuokite

Atlaisvinkite spaustuvus. Naudokite obliavimo mašiną, taip kompozicinė lenta bus vienodo storio. Naudodami smulkų švitrinį popierių švelniai nušlifuokite.

5. Pabaiga

Pritvirtinkite rankenas prie padėklo arba stalo padėkliukus nudažykite

Patarimas

Jei neturite obliavimo staklių, prieš sujungdami medines juosteles ir lentas supjaukite vienodo storio.

Taip pat naudinga:

  • Jei padėklo nenorite gręžti, pritvirtinkite rankenas naudodami Soudal Fix ALL Turbo. Šiais hibridiniais polimeriniais klijais galite klijuoti metalą, akmenį, plastiką ir medieną. Nereikia suspausti. Klijai išdžius ir bus galima naudoti jau po 3 valandų.

Techninius lapus ir visą informaciją apie Soudal Wood Adhesives naudojimą, galiojimo laiką, sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

66A - Medienos klijai atsparūs vandeniui 750g
Vandeniui atsparūs medienos klijai