afkitten van natuursteen

Natūralaus akmens sandarinimas

Natūralus akmuo – apdailos medžiaga, kuri sulaukia vis daugiau gerbėjų. Jo reikšmingi pranašumai neabejotinai yra išskirtinis patvarumas ir didelės estetinės vertės. Akmuo suteikia interjerui neapsakomo grožio ir suteikia elegancijos terasoms, laiptams ar pastatų fasadams. Jei norite tinkamai užsandarinti marmurinį virtuvės stalviršį, akmeninę palangę ar terasos plyteles, tuomet reikia atidžiai apsvarstyti tinkamą hermetiko pasirinkimą. Tai turėtų būti specialus akmens hermetikas, nes įprastas gali palikti dėmių ir sandarinamo elemento paviršiaus spalva gali pasikeist. Natūralaus akmens sandarinimui Soudal Silirub MA silikonino hermetikas marmurui yra idealus sprendimas. Šis akmens hermetikas lengvai tepamas ir formuojamas, todėl nesunkiai užpildomi tarpai, pvz., aplink marmurą ar granitą. Sužinokite, kaip žingsnis po žingsnio sandarinti natūralų akmenį.

Kaip tai padaryti?

1. Nuvalykite paviršius

Nuo pagrindo pašalinkite nešvarumus, riebalus ir dulkes. Naudokite tinkamą plytelių arba stalviršio riebalų šalinimo priemonę. Siena turi būti kruopščiai nuvalyta. Tepant sandariklį, paviršiai turi būti sausi.

2. Apsaugokite kraštus

Tiksliam siūlės kraštų užsandarinimnui naudokite dažymo juostą. Dėl to sujungimas bus estetiškas ir tiksliai atliktas. Įsitikinkite, kad tarpo tarp sienos ir stalviršio plotis yra nuo 5 iki 30 milimetrų.

3. Paruoškite sandariklį naudojimui

Prieš pradėdami tepti, nupjaukite tūtelės viršų, prisukite antgalį prie silikono tūtelės ir saugiu peiliuku nupjaukite jo galiuką (45° kampu). Idealiu atveju antgalio diametras turėtų būti tokio pat dydžio, kaip ir tarpas, kurį ketinate užsandarinti. Įdėkite tūtelę į silikono pistoletą ir keletą kartų paspauskite gaiduką. Pistoletas paruoštas naudojimui.

4. Užtepkite sandariklį

Sandariklio antgalį pridėkite prie sandarinimo vietos. Spausdami pistoleto gaiduką, tolygiai užpildykite jungtį. Sandariklio užtepkite pakankamai, kad tarpas būtų visiškai ir tolygiai užpildytas. Geriausią rezultatą pasieksite, jei silikono pistoletą trauksite į save, o ne stumsite.

5. Išlyginkite sandariklį ir pašalinkite dažymo juostą

Sudrėkinkite pirštą arba silikono mentelę Joint Finish arba muilo tirpalu. Išlyginkite sandariklį ir nedelsdami nuimkite dažymo juostą.

6. Išvalykite jungtį švariu vandeniu

Muilo likučių ar Joint Finish pašalinimui nuo jungties, naudokite purškiklį su švariu vandeniu

 

Patarimai:

  • Sandariklis labai blogai sukimba su šlapiais paviršiais. Dėl šios priežasties rekomenduojame nesandarinti tomis dienomis, kai yra didelė kritulių rizika. Būkite atsargūs, kad nesudrėkintumėte paviršiaus muilo arba Joint Finish tirpalu, kitaip sandariklis blogai prikibs prie pagrindo. Dėl šios priežasties šlapias turi būti tik pirštas ar mentele.
  • Silirub MA silikonas marmurui skirtas naudoti išorėje ir viduje. Jei jūsų vonios kambaryje grindys ar siena apdailintos natūraliu akmeniu, joms sandarinti galite sėkmingai naudoti silikoną marmurui Silirub MA.
  • Virtuvės stalvirščio iš natūralaus akmens sandarinimui, taip pat galite naudoti neutralų sanitarinį silikoną, skirtą natūraliam akmeniui. Soudal sanitarinių silikonų pasiūloje taip pat yra sanitarinis silikonas rūgštinio kietėjimo (skirtas, be kita ko, kriauklių ir emaliuotų vonių sandarinimui), ypač baltas sanitarinis silikonas (labai blizgus) ir sanitarinis silikonas Express (atsparus vandeniui po 2 valandų).

Tai gali būti naudinga:

  • Silikonų valiklis – tai preparatas, skirtas minkštinti ir pašalinti sukietėjusį silikoną, hibridinius polimerus, akrilo ir butilo hermetikus nuo stiklo, glazūros, laminatų, aliuminio ir dengtų metalų. Norint patikrinti, ar spalva nepakinta, rekomenduojama nepastebimoje vietoje atlikti išankstinį testą.

Perskaitykite techninių duomenų lapą ir visą turimą informaciją apie Silirub MA silikono marmurui galiojimo datą, sudėtį ir naudojimą.

Fix All Flexi Balta 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu
Reikalavimai