isoleren rond deuren en ramen

Langų ir durų sandarinimas

Langų ir durų izoliacijai naudokite Soudal izoliacines putas. Durų ir langų izoliacija yra puikus būdas palaikyti vidinę temperatūrą, taip pat taupyti energiją ir ilgainiui sutaupyti pinigų. Taip pat, izoliacija yra puikus būdas padidinti garso izoliaciją iš išorės, pvz., transporto ir žmonių ar gyvūnų.

Kaip izoliuoti langus ir duris?

1. Nuvalykite sieną aplink langą ar duris

Pašalinkite dulkes, riebalus ir nešvarumus.

2. Sudrėkinkite paviršius

Purškikliu sudrėkinkite sieną ir lango ar durų staktą vandeniu. Tuomet putos geriau sukimba, greičiau kietėja ir būna geros struktūros.

3. Stipriai supurtykite putų balionėlį

Mūvėkite apsaugines pirštines ir dėvįkite apsauginius akinius. Purtykite Soudal Genius Gun PU putas 20 sekundžių. Atidarykite Genius Gun vožtuvą ir atlenkite aplikatoriaus šiaudelį.

4. Užpildykite angą tarp lango ar durų ir sienos

Laikykite purškimo balionėlį aukštyn dugnu ir papurkškite Soudal Genius Gun PU tarp lango ar durų staktos ir sienos. Užpildykite angą maždaug 75%, nes putos dar plėsis. Reikia užpildyti didelį tarpą? Tai padarykite keliais etapais, reguliariai purtydami balionėlį ir drėkindami tarp kiekvieno sluoksnio. Palikite sukietėti ir nupjaukite putų perteklių.

Patarimas:

  • Pašalinkite nesukietėjusias PU putas naudodami Soudal PU Foam Cleaner valiklį arba Swipex servetėles.
  • Įsitikinkite, kad dirbate gerai vėdinamoje patalpoje.
  • Dėl Genius Gun aplikatoriaus PU putas galima lengvai naudoti viena ranka. Taip pat galite daug lengviau kontroliuoti išpurškiamų putų kiekį ir pakartotinai naudoti putas iki 6 savaičių. Tai patogu, jei namuose norite atlikti kelis nedidelius darbus.

Taip pat naudinga:

  • Sukietėjusias PU putas galima pašalinti tik mechaniškai (šlifuoti). Ant neporėtų paviršių nesukietėjusias putas galite suminkštinti Soudal PU Remover priemone.

Visą informaciją apie Montavimo putų su Genius Gun aplikatoriumi naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Montavimo putos Yellow Genius 750ml
PU putos su šiaudeliu

GeniusGun SOUDAL