overschilderbare voegen

Dažomi sujungimai

Norint pasiekti lygią ir tinkamą dažymui vidinę jungtį aplink langus ir duris, svarbu naudoti geros kokybės akrilo hermetiką. Sujungimų tarp lubų ir sienos sandarinimas taip pat gali pagerinti apdailos kokybę. Naudodami elastingus Soudal dažomus akrilus galite efektyviai užpildyti ir užsandarinti šias jungtis, kurias vėliau galima nudažyti.

Instrukcijos

1. Padarykite sienas švarias ir sausas

Nuvalykite nešvarumus, dulkes ir riebalus riebalų šalinimo priemone ir švaria šluoste. Išdžiovinkite paviršių.

2. Dažymo juosta užklijuokite sujungimo kraštus

Naudokite dažymo juostą, sandariklio kraštus tvarkingai apklijuokite, nudažius gausis tiesus kraštas. Įsitikinkite, kad kiekvieno paviršiaus jungtis yra 5 mm pločio.

3. Atidarykite tūtelę

Saugiu peiliuku nupjaukite tųtelės viršų. Užsukite antgalį ir antgalio galiuką nupjaukite įstrižai. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, nupjaukite antgalį tokio pat dydžio kaip ir jungtis, kurią norite užpildyti. Įdėkite kasetę į silikono pistoletą ir spausdami rankenėlę išspauskite sandariklį.

4. Pradėkite sandarinti

Sandariklio antgalį pridėkite prie sandarinimo vietos. Spausdami pistoleto rankeną, tolygiai užpildykite jungtį. Sandariklio užtepkite pakankamai, kad tarpas būtų visiškai ir tolygiai užpildytas. Geriausią rezultatą pasieksite, jei silikono pistoletą trauksite į save, o ne stumsite.

5. Išlyginkite ir pašalinkite dažymo juostelę

Sudrėkinkite pirštą arba silikono mentelę švariu vandeniu. Nubraukite sandariklio perteklį ir nedelsdami nuimkite dažymo juostą Sandarinimų kraštų nudailinimui dar kartą atsargiai išlyginkite.

6. Dažykite sandarikliui visiškai išdžiūvus

Sandarikliui visiškai sukietėjus, jį galite dažyti. Laikas, per kurį akrilo sandariklis turi sukietėti, priklauso nuo jungties storio. Daugiau informacijos galite rasti ant tūtelės arba techniniame duomenų lape.

Patarimas:

  • Pastaba! Soudal dažomas akrilas turi ribotą elastingumą. Todėl nenaudokite šio sandariklio tose vietose, kur yra didelis judėjimas arba kur yra dideli temperatūros svyravimai. Norite sandarinti šalia durų ar PVC langų? Geriausias pasirinkimas yra Soudal Fix-ALL Flexi. Visiškai sukietėjusį hibridinį polimerinį sandariklį taip pat galite perdažyti.

Techninių duomenų lapą ir visą informaciją apie Soudal dažomo akrilo naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite gaminio puslapyje.

Acryrub Balta 280ml
Akrilo hermetikas
Acryrub Express Balta 280ml
Greitai džiūstantis akrilo hermetikas

Soudal - kaip naudoti dažomą akrilo hermetiką.