Opvullen van voegen en scheuren in beton

Betono sujungimų ir įtrūkimų užpildymas

Laikui bėgant net ir kietame betone gali atsirasti įtrūkimų. Mažus, iki 3 cm pločio, tarpus galima lengvai ir greitai užpildyti Fix All Flexi klijuojančiu hermetiku. Kaip žingsnis po žingsnio atlikti tokį darbą skaitykite:

Kaip tai padaryti?

1. Nuvalykite pagrindą

Temperatūrines siūles pradėkite pildyti tinkamai paruošdami pagrindą. Pašalinkite visus nešvarumus, pvz., dulkes, taip pat atskilusias betono daleles. Tam galite naudoti švarų šepetį.

2. Paruoškite Fix ALL Flexi darbui

Prieš tepdami Fix All Flexi klijuojantį hermetiką, paruoškite tūtelę darbui. Nupjaukite tūtelės viršų, prisukite antgalį prie tūtelės ir saugiu peiliuku nupjaukite jo galiuką (45° kampu). Idealiu atveju antgalio diametras turėtų būti tokio pat dydžio, kaip ir tarpas, kurį ketinate užsandarinti. Įdėkite tūtelę į silikono pistoletą ir keletą kartų paspauskite gaiduką. Pistoletas paruoštas naudojimui.

3. Užpildykite tarpą FixAll Flexi klijuojančiu hermetiku

Hermetiko antgalį pridėkite prie sandarinamos vietos. Spausdami pistoleto gaiduką, tolygiai užpildykite jungtį. Hermetiko užtepkite pakankamai, kad tarpas būtų visiškai ir tolygiai užpildytas. Esant platesniems įtrūkimams (maksimalus tarpo plotis, kurį galima užpildyti Fix All Flexi – 3 cm), hermetiką galima tepti ir glaistykle. Geriausią rezultatą pasieksite, jei silikono pistoletą trauksite į save, o ne stumsite.

4. Išlyginkite hermetiką

Užtaisę betono plyšius, naujai suformuotą siūlę išlyginkite vandeniu arba tam skirtu Finishing Solution premone sudrėkinta mentele.

Patarimai:

Užpildant gilius tarpus ar didesnes ertmes, hermetiką galite tepti dviem sluoksniais. Tačiau prieš tepdami antrąjį sluoksnį įsitikinkite, kad pirmasis sluoksnis yra visiškai sukietėjęs. Kai siūlė visiškai sukietėja, Fix All Flexi galima dažyti.

Fix All Flexi gali būti naudojamas ne tik tarpų ar įtrūkimų užpildymui (įskaitant betono tarpus ir betono plyšių užpildymą), taip pat idealiai tinka ir klijavimui. Fix All klijų ir hermetikų asortimentas, be kita ko, apima: Fix All Crystal (visiškai skaidrus) ir Fix All Turbo (itin greitai klijuojantis), Fix ALL High Tack momentinės fiksacijos klijai net labai sunkiems daiktams tvirtinti, kol produktas kietėja jų nereikia palaikyti. Fix All klijuojantys hermetikai, kurių pagrindą sudaro SMX hibridiniai polimerai, pasižymi išskirtiniu tvirtumu, ilgalaikiu atsparumu drėgmei, grybeliams ir pelėsiams, yra nuolat elastingi ir atsparūs oro sąlygoms. Jie gali būti sėkmingai naudojami atliekant surinkimo, apdailos ir sandarinimo darbus tiek pastato viduje, tiek išorėje.

Visą informaciją apie Fix All Flexi naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Fix All Flexi Pilka 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu

Soudal Repair Express - hermetikas glaistui, tinkui, statybiniam skiediniui ir medžiui.

Reikalavimai