Füllen von Löchern und Hohlräumen in Innenräumen

Angų ir ertmų užpildymas poliuretano putomis patalpų viduje

Renovuojant namą ar butą, dažnai reikia užtaisyti ertmes ir užpildyti įvairių tipų tuštumas, pvz., vamzdžių ar instaliacinius praėjimus sienose ir lubose. Montavimo putos su Genius Gun aplikatoriumi yra skirtos tokio tipo darbams. Žemiau esančiame vadove sužinosite, kaip montavimo putomis užpildyti ertmes ir tarpus.

Kaip tai padaryti?

1. Išvalykite kiaurymę arba tarpą

Iš vietos, kurią ketinate užpildyti, pašalinkite dulkes, riebalus ir kitus teršalus. Tam geriausia naudoti dulkių siurblį arba šepetį. Nuvalykite likusias dulkes ir nešvarumus.

2. Sudrėkinkite kiaurymės kraštus

Kitas darbo etapas, susijęs su angų užpildymu arba patalpų viduje esančių tarpų užpildymu, yra angos, kurią ketiname užpildyti, kraštų drėkinimas. Tai turės teigiamos įtakos putų sukibimui ir jų kietėjimo procesui.

3. Paruoškite putų balionėlį darbui

Mūvėkite pirštines ir apsauginius akinius. Prieš pradėdami darbą, poliuretano putų balionėlį stipriai pakratykite, apie 20 sekundžių. Tada atidarykite rankenos viršuje esantį dangtelį, atrakinkite gaiduką ir ištiesinkite dozavimo vamzdelį. Montavimo putos yra paruoštos darbui.

4. Užpildykite ertmę

Nesukietėjusias putas galima pašalinti Gun&Foam Cleaner valikliu arba Swipex servetėlėmis.

Putos turi būti naudojamos tik gerai vėdinamose vietose.

Novatoriškas GeniusGun aplikatorius garantuoja tikslų putų dozavimą (dėl to smarkiai sumažėja nereikalingas putų perteklius), leidžia patogiai ir saugiai dirbti (putas galima purkšti net viena ranka, o tai ypač svarbu dirbant aukštyje), ir galimas ilgalaikis atidaryto baliono laikymas be vožtuvo užsikimšimo rizikos. Tai reiškia, kad nuo baliono atidarymo, putos gali būti naudojamos daug kartų. Dėl to užtaisyti ertmes ar tarpus patalpų viduje montavimo putomis, turinčiomis Genius Gun aplikatoriu yra labai patogu ir ekonomiška. Taip pat yra putos žemai temperatūrai ir putos rentiniams.

Patarimai:

Nesukietėjusias putas galima pašalinti Gun&Foam Cleaner valikliu arba Swipex servetėlėmis.

Putos turi būti naudojamos tik gerai vėdinamose vietose.

Genius Gun dėka PU putas galite lengvai išpurkšti viena ranka. Taip pat galite tiksliai dozuoti ir galite pakartotinai naudoti balioną. Labai paprastai galite atlikti ir kitus smulkius darbus namuose.

Tai gali būti naudinga:

Sukietėjusias putas galima pašalinti tik mechaniškai. Ant neporėtų paviršių putas rekomenduojama suminkštinti Soudal PU Remover priemone.

Visą informaciją apie Montavimo putų su Genius Gun aplikatoriumi naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Montavimo putos Yellow Genius 750ml
PU putos su šiaudeliu

Tarpų užpildymas PU putomis Genius Gun