PCR

PLASTIKINĖS PAKUOTĖS PERSVARSTYMAS

Siekdami sukurti labiau žiedinę ekonomiką, Soudal mažina pakavimui skirto pirminio plastiko kiekį. Naujasis grindų, sienų ir lubų klijų asortimentas dabar supakuotas į kibirus, pagamintus iš 75 % perdirbtų (PCR) medžiagų. Pagaminti naudojant perdirbtas buitines, komercines, pramonines ir institucines atliekas, kibirai dabar turi tik 25 % pirminio plastiko. Tai tik vienas iš būdų, kaip Soudal optimizuoja procesus siekiant tvaresnės ateities.

Siekiant sumažinti atliekų kiekį, nauji klijų kibirai yra įvairių dydžių, tinkantys visoms reikmėms - nuo smulkaus remonto iki didelio masto remonto. Nereikia maišyti, paruošti naudojimui klijai kibiruose yra puikus sprendimas įvairiems grindų, sienų ir lubų projektams.

duurzaam bouwen

KAS YRA PGR MEDŽIAGA?

PCR yra „Post-Consumer Recycled“ santrumpa. PCR medžiaga reiškia plastiką, pagamintą iš perdirbtų medžiagų. Jis daugiausia gaminamas iš galutinio vartotojo pakuočių atliekų, todėl yra daug tvaresnė alternatyva pirimiam plastikui. Jie turi daug privalumų keičiant PCR medžiagą, įskaitant sumažintą CO2 emisiją, palyginti su standartiniu plastiku. PCR medžiagų panaudojimas turi daug privalumų įskaitant sumažintą CO2 emisiją, palyginti su standartiniu plastiku.

Soudal toliau investuoja į aplinkai draugiškesnius ir tvaresnius gaminių pakavimo sprendimus. PGR plastiko naudojimas mūsų kibirų gamyboje yra dar vienas žingsnis kuriant tvaresnę ateitį.