2023 m. Soudal atveria visiškai naują skyrių profesionalaus dviračių sporto pasaulyje. Suvienijome jėgas su Quick-Step, kad remtume vieną pirmaujančių pasaulyje profesionalių dviratininkų komandų Soudal Quick-Step. Komanda atstovaus Soudal visose pagrindinėse tarptautinėse dviračių sporto varžybose ištisus metus – nuo Tour De France iki Giro d'Italia. Belgijos komanda buvo viena sėkmingiausių pastarąjį dešimtmetį ir yra puiki galimybė padidinti Soudal prekės ženklo matomumą pasaulinėje arenoje.

Soudal Quick-Step

KURIAME KAŽKĄ KARTU

Sakydamas pranešimą apie Quick-Step Alpha Vinyl Team, generalinis direktorius Patrick Lefevere sakė: „Džiaugiamės galėdami pasveikinti Soudal esant mūsų komandoje. Jų partnerystė su mumis suteikia komandai stabilumo keleriems metams. Tai leidžia mums kartu su Quick-Step siekti kai kurių ilgalaikių projektų ir bendrų tikslų, kurių siekiame visi. Abu mūsų tituliniai rėmėjai jau keletą metų užsiima dviračių sportu, todėl supranta kaip tai veikia, o tai tikrai svarbu, kai bandoma ką nors sukurti kartu.

 

Soudal Quick-Step Rider

DAUGYBĖ BENDRŲ VERTYBIŲ

Dirk Coorevits, Soudal generalinis direktorius pridėjo: „Daugelį vertybių, kurias mes kaip įmonė atstovaujame, atrandame dviračių sporte apskritai ir ypač šioje dviračių komandoje, pavyzdžiui, ambicijas, atkaklumą, tvirtas Flamandiškas šaknis ir sėkmingą Belgijos „eksporto produktą“, mūsų sektoriaus atskaitos tašką ir tvirtą lyderystę dirbant kartu su geriausiais žmonėmis visose pareigose. Ir, žinoma, paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: sunkus darbas. Nekantriai laukiame, kol ateinančiais metais tas sunkus darbas ir mūsų partnerystė su Patriko komanda duos vaisių.