Jak zamocować lustro na ścianie bez wiercenia

Veidrožio montavimas be gręžimo

Tvirtindami apdailos elementus kaiščiais ir varžtais, dažnai negrįžtamai pažeidžiame paviršių, prie kurio tvirtiname šiuos elementus. Atsirandantys defektai neigiamai veikia patalpos estetiką. Problemos galima išvengti, jei apdailos elementų tvirtinimui naudosime kitokį būdą, būtent tvirtinimą klijais. Kad efektas būtų nuolatinis, veidrodžiui klijuoti geriausia naudoti tvirtus tvirtinimo klijus arba specializuotus veidrodžio klijus. Pasiteisinęs sprendimas yra Fix All High Tack arba Mirror Fix klijai, kurie užtikrina tvirtą veidrodžio tvirtinimą be gręžimo ir kaiščių. Veidrodžio klijavimas prie sienos yra gana paprasta užduotis ir nereikalauja specialisto įsitraukimo.

Kaip klijuoti veidrodį?

1.Paruoškite paviršių

Įsitikinkite, kad ant sienos paviršiaus nėra dulkių ir kitų nešvarumų, o sidabrinis veidrodžio sluoksnis (nugarinė dalis) yra nuriebalintas. Priešingu atveju gali pablogėti klijų sukibimas su veidrodžiu.

2. Ant veidrodžio paviršiaus užtepkite klijų

Ant nugarinio veidrodžio paviršiaus užtepkite Fix All High Tack arba Mirror Fix. Klijus tepkite 5–7 milimetrų pločio juostelėmis. Juostas reikia tepti vienodais atstumais – kas 5 cm ar 4 cm nuo veidrodžio kraštų.

3. Pridėkite ir paspauskite

Užtepę klijus, veidrodį priglauskite prie sienos ir stipriai prispauskite per visą paviršių, kad klijų juostos storis liktų apie 2-3 mm.

Veidrodžio klijavimas neužima daug laiko ir nereikalauja jokių specializuotų įrankių. Norint pasiekti užsibrėžtą tikslą, pakanka šių trijų paprastų žingsnių. Fix ALL High Tack dėka galime sėkmingai atlikti ir kitus darbus, susijusius su sunkių ir didelių apdailos elementų tvirtinimu. Šie klijai tinka tvirtinant pašto dėžutę, informacines lenteles, erdvines raides ir skaičius ant pastato fasado. Jis taip pat dažnai naudojamas plokščių, dekoratyvinių juostų, palangių ir slenksčių klijavimui ir sandarinimui. Kaip ir kiti Fix ALL grupės klijai ir hermetikai, puikiai sukimba su beveik visomis statybinėmis medžiagomis.

Patarimas:

Didelių matmenų veidrodžius, kol klijai sukietės, rekomenduojame papildomai užfiksuoti lipnia juosta.

Papildoma informacija:

Bet koks klijų perteklius ar klijais suteptos vietos turi būti nedelsiant pašalinti Swipex valymo servetėlėmis.
Visą informaciją apie FixAll High Tack ir Mirror Fix naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Mirror Fix Balta 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu
Fix ALL High Tack Balta 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu