ophangen flatscreen

Televizoriaus kabinimas

Kiekvienas dviračių entuziastas nori sekti Soudal Quick Step profesionalų komandos kovas, naujame dideliame plokščiame ekrane, Tour de France, Tour de Pologne ir kitų plento dviračių lenktynių metu, turėtų užtikrinti, kad televizorius būtų tinkamai ir tvirtai pritvirtintas prie sienos. Televizoriaus tvirtinimui prie sienos panaudojus cheminį ankerį, galime būti tikri, kad ekranas bus stabiliai pakabintas prie bet kokios sienos.

Kaip tai padaryti?

Televizoriaus tvirtinimas prie sienos cheminiu ankeriu vyksta keliais etapais. Labai svarbu pasirinkti patikimą, kokybišką cheminį ankerį. Televizoriaus pakabinimui puikiai tiks SOUDAFIX P300-SF - dviejų komponentų poliesterio derva be stireno, kuri puikiai sukimba su visais tipiniais konstrukciniais pagrindais ir užtikrina patikimą veikiamų didelių mechaninių apkrovų elementų tvirtinimą. (pvz., kaiščių, tvirtinimo strypų ir flanšų, lizdų ir stovų).

1. Pasirinkite vietą televizoriui tvirtinimui

Televizoriaus laikiklius pridėkite prie sienos, kurioje norite pritvirtinti televizorių. Įsitikinkite, kad ekranas yra idealiai lygus, ir pažymėkite gręžimo vietas pieštuku.

2. Išgręžkite kiaurymes

Išgręžkite kiaurymes 2 milimetrais didesnes nei srieginio strypo skersmuo. Teisingus kiaurymių matmenis galima perskaityti cheminio ankerio SOUDAFIX P300-SF techninėje dokumentacijoje.

3. Išvalykite išgręžtas kiaurymes

Dulkių siurbliu pašalinkite visas dulkes ir nešvarumus iš išgręžtos kiaurymės. Valymui naudokite šepetėlį. Dar kartą naudokite dulkių siurblį, kad pašalinti likusias dulkes.

4. Paruoškite cheminį ankerį naudojimui

Užsukite maišymo antgalį ant tūtelės ir įdėkite ją į pistoletą. Pirmus 10 centimetrų gaminio išspauskite ant kartono atplaišos. Cheminį ankerį galite naudoti tik tada, kai masė yra vienodos pilkos spalvos.

5. Užpildykite kiaurymes cheminiu ankeriu

Atminkite, kad sienos tipas lemia kiaurymių užpildymo cheminiu ankeriu būdą. Jei siena mūryta iš tuščiavidurių ar perforuotų plytų, įkiškite sietelio įvorę ir pripildykite ankeriu nuo galo į priekį – taip būsite garantuoti, kad produktas gerai pasiskirstys. Jei siena iš betono arba kieto akmens, užpildykite kiaurymę iš galo į priekį. Nepamirškite, kad abiem atvejais reikia išpausti reikiamą produkto kiekį.

6. Įstatykite srieginį strypą į angą

Šiek tiek pasukdami įstatykite srieginį strypą į tvirtinimo angą. Įsitikinkite, kad kiaurymė visiškai užpildyta derva.

7. Pritvirtinkite televizorių prie sienos

Kai cheminis ankeris visiškai sukietėja, galite pritvirtinti TV laikiklį prie srieginių strypų. Prie strypų prisukite veržles. Televizoriaus montavimas prie sienos baigtas.

Patarimai:

Prieš pradėdami darbą, susijusį su televizoriaus kabinimu prie sienos, įsitikinkite, kad siena nebus perkrauta. Soudal cheminis ankeris gali atlaikyti labai dideles apkrovas, tačiau svarbu patikrinti, ar tai atlaiko ir siena.

Nesukietėjusį ankerį galima nuvalyti švaria šluoste. Šiuo tikslu taip pat galite naudoti acetoną arba benziną.

Sukietėjusį cheminį ankerį galima pašalinti tik mechaniškai, pvz., plaktuku ir kaltu.

Kai kuriais atvejais cheminis ankeris gali pakeisti natūralaus akmens spalvą. Prieš naudojant ankerį, rekomenduojama atlikti bandymą nepastebimoje vietoje, taip įsitikinsite ar spalva kinta.

Papildoma informacija:

Cheminį ankerį geriausia naudoti profesionaliu sandarinimo pistoletu.

Visą informaciją apie cheminio inkaro - SOUDAFIX P300-SF naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Daugelį interjero detalių (pvz., rankenėles, lentynas ir net veidrodžius) prie sienos galima pritvirtinti naudojant Soudal Fix All klijus. Fix All klijų asortimente yra pvz. Fix All High Tack su itin stipriu pradiniu sukibimu, todėl nereikia mechaniškai fiksuoti klijuojamo objekto, ir absoliučiai skaidrus Fix All Crystal, kuris puikiai tiks visur, kur reikia nematomos jungties.

Soudal Soudafix – didelių apkrovų tvirtinimas su cheminiu ankeriu