afkitten van voegen in keuken

Sandarinimas virtuvėje

Virtuvė yra vienas iš tų patalpų mūsų namuose ar butuose, kur itin svarbu laikytis aukštų higienos standartų. Naudodami sanitarinį Soudal silikoną, užtikrinsime, kad tarpai aplink virtuvės stalviršį ar kriauklę būtų tinkamai apsaugoti nuo vandens poveikio. Kadangi tai sanitarinis silikonas, jis ilgus metus garantuoja gerą hermetiko išvaizdą. Sanitarinis silikonas tinka populiariausioms virtuvėje naudojamoms apdailos medžiagoms (išskyrus natūralų akmenį – tokiu atveju geriausiai tiks neutralus silikonas marmurui Silirub MA). Šis hermetikas puikiai tiks ne tik kaip silikonas virtuvei, bet ir kaip silikonas vonios kambaryje. Be to, jis lengvai tepamas ir formuojamas, todėl sandarinimas virtuvėje bus greitas ir efektyvus. Sužinokite, kaip žingsnis po žingsnio sandarinti virtuvės stalviršį.

Kaip tai padaryti?

1. Nuvalykite ir nusausinkite stalviršį

Nuvalykite nešvarumus, dulkes ir riebalus riebalų šalinimo priemone ir drėgna šluoste. Kruopščiai išdžiovinkite stalviršį.

2. Apsaugokite kraštus

Tiksliam siūlės kraštų užsandarinimnui naudokite dažymo juostą. Dėl to sujungimas bus estetiškas ir tiksliai atliktas. Įsitikinkite, kad tarpo tarp sienos ir stalviršio plotis yra nuo 5 iki 30 milimetrų.

3. Paruoškite sandariklį naudojimui

Prieš pradėdami tepti, nupjaukite tūtelės viršų, prisukite antgalį prie silikono tūtelės ir saugiu peiliuku nupjaukite jo galiuką (45° kampu). Idealiu atveju antgalio diametras turėtų būti tokio pat dydžio, kaip ir tarpas, kurį ketinate užsandarinti. Įdėkite tūtelę į silikono pistoletą ir keletą kartų patraukite gaiduką. Pistoletas paruoštas naudojimui.

4. Užtepkite sandariklį

Sandariklio antgalį pridėkite prie sandarinimo vietos. Spausdami pistoleto gaiduką, tolygiai užpildykite jungtį. Sandariklio užtepkite pakankamai, kad tarpas būtų visiškai ir tolygiai užpildytas. Geriausią rezultatą pasieksite, jei silikono pistoletą trauksite į save, o ne stumsite.

5. Išlyginkite sandariklį ir pašalinkite dažymo juostą

Sudrėkinkite pirštą arba silikono mentelę Joint Finish arba muilo tirpalu. Išlyginkite sandariklį ir nedelsdami nuimkite dažymo juostą.

6. Išvalykite jungtį švariu vandeniu

Muilo likučių ar Joint Finish pašalinimui nuo jungties, naudokite purškiklį su švariu vandeniu.Itin baltas sanitarinis silikonas sukietėjęs išlieka elastingas.

Kaip ir kiti Soudal sanitariniai silikonai (virtuvėms skirtų silikonų asortimente taip pat yra: rūgštinis sanitarinis silikonas, Neutral silikonas ir Express sanitarinis silikonas), šis sandariklis yra labai atsparus drėgmei, grybeliams ir pelėsiams. Su jo pagalba nesunkiai atliksite sandarinimo darbus virtuvėje ir kitose drėgnose patalpose.

Patarimai:

  • Dėmesio! Sandariklis gali pakeisti natūralaus akmens spalvą. Jei po langu yra natūralaus akmens palangė ar kitas akmens elementas, Silirub MA bus geriausias sprendimas.
  • Reguliariai valykite užsandarintą siūlę. Taip pašalinsite dirvą grybams veistis ir prailginsite silikono tarnavimo laiką. Sujungimui valyti naudokite bespalvį universalų valiklį.

Tai gali būti naudinga:

  • Silikonų valiklis – tai preparatas, skirtas minkštinti ir pašalinti sukietėjusį silikoną, hibridinius polimerus, akrilo ir butilo hermetikus nuo stiklo, glazūros, laminatų, aliuminio ir dengtų metalų. Norint patikrinti, ar spalva nepakinta, rekomenduojama nepastebimoje vietoje atlikti išankstinį testą.

Perskaitykite techninių duomenų lapą ir visą turimą informaciją apie sanitarinio silikono galiojimo datą, sudėtį ir naudojimą.

Neutralus sanitarinis silikonas Balta 280ml
Neutralaus kietėjimo sanitarinis silikono hermetikas
Fix All Flexi Balta 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu
Fix All Crystal Krištolo skaidrumo 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu

Paprasta silikoninio hermetiko naudojimo sistema virtuvėje