plakken van rubber

Gumos klijavimas

Soudal turi platų kontaktinių klijų asortimentą įvairioms paskirtims. Dažnas pavyzdys yra guminio bato pado taisymas. Ilgalaikį remontą labai lengva atlikti - perskaitykite toliau pateiktas instrukcijas.

Instrukcijos

1. Nuvalykite paviršius

Pašalinkite visus nešvarumus, dulkes ir riebalų likučius nuo abiejų paviršių, kuriuos norite klijuoti.

2. Užtepkite klijus

Kontaktinius klijus tolygiai užtepkite ant abiejų paviršių. Mažiems objektams tai galite padaryti tiesiai iš tūtelės antgalio. Jei norite klijuoti didesnius paviršius, naudokite smulkių dantų mentelę arba teptuką. Užtepus klijus, prieš sujungdami komponentus palaukite maždaug 10 minučių, tirpikliai išgaruos ir paviršiai sukibs iš karto.

3. Suklijuokite

Tvirtai suspauskite paviršius. Jėga, kuria spaudžiate dalis vieną su kita, lemia galutinį jungties stiprumą.

Patarimas

  • Klijus Soudal Contact Adhesive taip pat galite naudoti vaikiško baseino vidinės dalies, rankinės klijavimui arba atlikti smulkų remontą namuose.
  • Užtikrinkite savo saugumą: dirbkite mūvėdami pirštines gerai vėdinamoje patalpoje. Jei vėdinimas neįmanomas, rekomenduojame naudoti kvėpavimo takų apsaugą.

Taip pat naudinga:

  • Su Soudal Adhesive Cleaner galite nuriebalinti ir nuvalyti paviršius, kuriuos norite klijuoti. Taip pat galite jį naudoti šviežiių klijų dėmių ir likučių šalinimui.

Visą informaciją apie Soudal Contact Adhesive naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Ultra Repair Adhesive 20ml
Klijai hibridinio polimero pagrindu

Soudal kontaktiniai klijai – kaip naudoti