vloer en wandverlijming

Grindų ir sienų dangų klijavimas

Galvojate apie prabangių vinilinių grindų įrengimą, kilimų klojimą, plytelių klijavimą vonioje ar net kamščio klijavimą prie sienos? Fix ALL Floor & Wall – tai universalūs klijai greitam ir lengvam visų rūšių grindų ir sienų dangų klijavimui. Žemiau rasite patarimų, kaip klijuoti kilimą.

Instrukcijos

1. Apskaičiuokite, kiek reikia grindų dangos

Padarykite kambario eskizą. Taip lengviau apskaičiuosite, kiek kvadratinių metrų grindų dangos jums reikia. Tiesdami kilimą, atsižvelkite į jo montavimo kryptį: užeinant į kambarį jūs turite matyti kilimo kuokštelius viena kryptimi.

PATARIMAS: karpydami kilimą prarasite dalį medžiagos. Todėl pridėkite papildomus 10 proc.

2. Nuvalykite ir išlyginkite paviršių

Prieš klijuodami grindų dangą, įsitikinkite, kad paviršius yra sausas, švarus, be riebalų ir dulkių. Pašalinkite visus grindų nelygumus šlifuodami arba apdorodami smėlio srove. Užtausykite įdubas ir tarpus. Jei juodgrindės per daug nelygios, geriausia ant viršaus pakloti medžio drožlių plokštę, taip grindų danga bus patiesta lygiai.

3. Patieskite kilimą

  • Kilimą visiškai išvyniokite. Prie kiekvieno krašto (t. y. prie kiekvienos sienos) pridėkite maždaug po 5 cm.
  • Atlenkite pusę kilimo. Kruopščiai išmaišykite Soudal Fix ALL Floor & Wall inde. Klijus tepkite ant grindų B3 dantyta mentele, 60 laipsnių kampu.
  • Ant grindų priklijuokite kilimą, vinilą ar kamštį. Įsitikinkite, kad jis yra visiškai priglundantis, įskaitant kampus. Tvirtai paspauskite ir nupjaukite dangos perteklių.
  • Tą patį padarykite su antrąja puse.

PATARIMAI:

  • Prieš klijavimą atlikite sukibimo testą. Taip tikrai žinosite, kad grindų danga sukimba tinkamai.
  • Jei po kilimu klosite vinilo ar kamščio apatinį sluoksnį, prieš montuodami grindų dangą pirmiausia patikrinkite, ar durys gerai atsidaro. Jei reikia, sureguliuokite jas.
  • Soudal Fix ALL Floor & Wall taip pat gali būti naudojamas sienų ir grindų plytelėms, plokštėms, dailylentėms ir nerūdijančio plieno dangoms klijuoti.

Taip pat naudinga:

  • Nesukietėjusias Fix ALL Floor & Wall dėmes, galima pašalinti naudojant Soudal Fix ALL Cleaner.
  • Išdžiūvusius Fix ALL grindų ir sienų likučius galima pašalinti naudojant Soudal Sealant Remover.

Visą informaciją apie Fix ALL Floor & Wall naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Fix ALL Floor & Wall 4kg
Klijai hibridinio polimero pagrindu grindims ir sienoms