decoratiemateriaal verlijmen

Dekoratyvinių medžiagų klijavimas

Smulkius remonto ir dekoravimo darbus namuose sėkmingai galite atlikti patys. Hibridinio polimero klijai Fix All Turbo ir Fix All High Tack naudojami ant VISŲ įprastų statybinių pagrindų, todėl galite klijuoti neporėtas ir porėtas medžiagas ant beveik bet kokio paviršiaus. Klijai Fix All tinka renovacijos bei apdailos darbams tiek pastato viduje, tiek išorėje. Tai idealūs klijai dekoravimo darbams – jų pagalba greitai ir neatpažįstamai pakeisite savo namus:

  • prie fasado priklijuosite savo namo numerį
  • pakeisite pažeistą plokštę
  • pritvirtinsite dūmų detektorius
  • pritvirtinsite lentynas drabužinėje ir drabužių pakabas

Fix All High Tack turi labai didelę pradinio sukibimo jėgą (320 kg/m2). Gana sunkių elementų klijavimo ir kietėjimo metu papildomai paremti ar tvirtinti nereikia. Kai norima tvirtai ir labai greitai suklijuoti elementus Fix ALL Turbo yra puikus pasirinkimas.

Instrukcijos

1. Pasiruošimas

Paviršius kurį norite klijuoti turi būti švarus, nedulkėtas bei nuriebalintas.

2. Užtepkite Fix ALL Turbo arba High Tack

Fix ALL užtepimui naudokite silikono pistoletą. Klijus tepkite taškais kas 15 cm, o maksimaliam didesnių paviršių padengimui, tepkite Fix ALL zigzagais. Būtinai pakankamai klijų užtepkite ant kraštų ir kampų.

3. Suspaudimas

Paviršius kuriuos norite suklijuoti tvirtai suspauskite. Tai suaktyvins momentines klijų fiksavimo savybes ir užtikrins, kad du pagrindai geriau sukibtų vienas su kitu.

4. Pabaiga

Fix All Turbo sukietės po 20 minučių, o pilnai apkrauti galima po 3 valandų. Fix ALL High Tack užtikrina beveik momentinį sukibimą; galutinis stiprumas pasiekiamas maždaug po 24 valandų.

Patarimas

  • Fix ALL naudojant vonioje ar lauke, produktą tepkite vertikaliomis linijomis. Taip vanduo nesikaups tarp zigzagų ir nepateks į klijus.
  • Po to Soudal Fix ALL galite padengti daugeliu vandens pagrindo dažų.

Taip pat naudinga:

  • Susitepėte produktu? Kol Fix ALL Turbo arba High Tack nesukietėjo, likučius galite lengvai pašalinti naudodami paviršiaus valiklį.

Visą informaciją apie Fix ALL Turbo arba High Tack naudojimą, galiojimo laiką, savybes ir sudėtį rasite techninių duomenų ir saugos duomenų lapuose.

Fix ALL High Tack Balta 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu
Fix ALL High Tack Invisible 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu
Fix All Turbo Balta 290ml
Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu